ثبت پیش‌فروش 4 میلیون گوشی هوشمند آیفون6 و آیفون6 پلاس در کمتر از 24 ساعت روی سایت‌ها و فروشگاه‌های اپل نشان می‌دهد استقبال بی‌نظیر مردم باعث ثبت رکورد تاریخی برای اپل شده است.

[img1]

 

[img2]

 

[img3]

 

ثبت پیش‌فروش ۴ میلیون گوشی هوشمند آیفون۶ و آیفون۶ پلاس در کمتر از ۲۴ ساعت روی سایت‌ها و فروشگاه‌های اپل نشان می‌دهد استقبال بی‌نظیر مردم باعث ثبت رکورد تاریخی برای اپل شده است.

گفتنی است زمانی که آیفون۵ آمد فقط ۲ میلیون نفر آن را پیش‌خرید کردند اما آیفون ۶ و ۶پلاس با زدن رکورد ۴ میلیون گوشی حتی رکورد گوشی‌های اندرویدی نظیر سامسونگ گلکسی اس۵ را نیز شکسته است.

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند فروش هفته اول آیفون۶ و ۶ پلاس از مرز ۱۰ میلیون گوشی فراتر رود و رکورد تاریخی فروش دوباره توسط اپل شکسته شود و این در حالی است که تأمین‌کننده قطعات سخت‌افزاری آیفون اعلام آمادگی کرده که قادر به تولید بیشتر از این‌ها نیز در واحد زمانی کم، هست.

جمعه ۱۹ سپتامبر/ ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ /سه روز دیگر فروشگاه‌های اپل آیفون‌های جدید خریداری‌شده را به مشتریان تحویل می‌دهند (امریکا،استرالیا،کانادا،فرانسه،آلمان،هنگ‌کنگ،ژاپن،پورتوریکو، سنگاپورو انگلیس) و این در حالی است که مشتاقان اپل از هم‌اینک پشت درب برخی فروشگاه‌های خرده‌فروشی اپل در توکیو، نیویورک، لندن و … صف بسته‌اند!

از روز ۲۶ سپتامبر نیز فروش در این ۲۰ کشور آغاز خواهد شد: اتریش، بلژیک،دانمارک، فنلاند،ایرلند،آیل آو من/Isle of Man، ایتالیا، لیختن‌اشتاین، لوکزامبورگ، هلند،نیوزیلند، نروژ، پرتغال، قطر، روسیه، عربستان سعودی، اسپانیا، سوئد، سوئیس،تایوان، ترکیه و امارات متحده عربی.

گفتنی است ساعت هوشمند اپل نیز از اواخر ۲۰۱۴ در ۱۵۰ کشور دنیا برای فروش توزیع خواهد شد.

منبع: بیتوته

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه