پیش از این زمزمه‌هایی شنیده می‌شد که CES امسال برای بازگشتن ویژگی HDR فرصت مناسبی باشد. اخباری که به تازگی منتشر شده‌اند

پیش از این زمزمه‌هایی شنیده می‌شد که CES امسال برای بازگشتن ویژگی HDR فرصت مناسبی باشد. اخباری که به تازگی منتشر شده‌اند، خبر می‌دهند که واقعا چنین است و کمپانی ال‌جی برای این رویداد سه LCD 4K را در نظر گرفته است که همگی از خانواده‌ای با نام HDR-Plus هستند.

تلویزیون‌های HDR-Plus در واقع دارای دو فن‌آوری ال‌جی با نام‌های Color Prime Plus (فن‌آوری که تلویزیون را قادر می‌سازد از نظر رنگ، پخشی مشابه با پخش سینما داشته باشد) و Ultra Luminance برای بهبود نسبت کنتراست خواهند بود. در واقع ال‌جی با برنامه‌هایی که دارد می‌خواهد به همه اثبات کند که HDRهایش از همه بهترند.

تلویزیون

فن‌آوری ساخت تلویزیون به حدی پیشرفته است که سازندگان بزرگی چون سامسونگ، سونی و ال‌جی در تلاشند با اضافه کردن ویژگی‌های بهتر به تلویزیون‌های ۴K، قابلیت‌های بیشتری به کاربران ارایه دهند. از این رو انتظار داریم در رویداد CES از تمام سازندگان تلویزیون مانور بیشتری در زمینه بخش نسبت کنتراست یا همان دامنه دینامیک بالا ببینیم.

در رابطه با سه LCD جدید ال‌جی باید بگوییم که هر سه آنها مجهز به پلت‌فرم webOS 3.0 هستند و در مدل‌هایUH9500، UH8500 و UH7700 از سایز ۴۹ تا ۸۶ اینچ به نمایش درخواهند آمد.

فعلا کمپانی حرفی از قیمت نزده و اطلاعات بیشتر را برای کنفرانس روز چهارم ژانویه نگه داشته است.

منبع: آی تی رسان

Share the post "ال‌جی با ۳ تلویزیون LCD مجهز به قابلیت HDR‌ به CES 2016 می‌آید"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. تفنگ هوشمند مجهز به ساعت مچی با قابلیت استفاده اختصاصی
  2. نکاتی که قبل از خرید تلویزیون سه بعدی باید بدانید
  3. مجری معروف تلویزیون : یک تذکر دادم از تلویزیون اخراجم کردند + عکس
  4. بازگشت «رضا عطاران» به تلویزیون جدی شد
Tweet ال‌جی با ۳ تلویزیون LCD مجهز به قابلیت HDR‌ به CES 2016 می‌آید - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه