Miitomo دقیقا همان حس و حال همیشگی نینتندو را خواهد داشت

در ماه اکتبر گذشته، کمپانی نینتندو اعلام کرد که با همکاری استودیوی DeNA، در حال ساخت اولین بازی خود، تحت عنوان Miitomo، برای موبایل های هوشمند است. Miitomo بیش از آن که یک بازی ویدیویی باشد، قرار است به عنوان اپلیکیشنی برای برقراری ارتباط میان گیمرها مورد استفاده قرار گیرد.

ایسائو موریاسو، مدیر عامل DeNA، به تازگی در مصاحبه با وال استریت ژورنال گفته است که Miitomo دقیقا همان حس و حال همیشگی نینتندو را خواهد داشت. به گفته وی «نوعی حس و حال نینتندو-گونه در بازی وجود دارد که حس آرامش و نوستالژی را در مخاطب بر می انگیزد». او هم چنین ادامه داده است که رابط کاربری اپلیکیشن مورد بحث نیز، فضای نینتندو را منتقل خواهد کرد.

miiverse

بازی Miitomo قرار است که با سرویس مشترکین جدید نینتندو آغاز به کار کند و در نهایت، ۵ مینی گیم به اپلیکیشن افزوده می شود که کاربران قادر به انجام آن ها اند. موریاسو بازی مورد بحث را ابزاری برای «برقراری ارتباط با دوستان» توصیف می کند. این ارتباط از طریق شخصیت هایی آواتارگونه به نام Miis انجام می شود که ساخت آن ها، به عهده مخاطب گذاشته شده است.

در همین حال، می توان به شخصی سازی آواتارهای Miis نیز پرداخت؛ برای مثال می توان برای آن ها لباس های جدید خریداری کرد. نینتندو برای تولید اولین بازی خود برای موبایل های هشومند، با کمپانی های نام آشنای زیادی مانند نامکو باندای و دیزنی مشارکت داشته است. با توجه به این که چنین کمپانی هایی در پروژه های معمولی و غیرسودده شرکت نمی کنند، انتظار می رود که Miitomo به موفقیتی عظیم دست یابد.

 

منبع: دیجیاتو

Share the post "اپلیکیشن Miitomo نینتندو، ابزاری برای چت با دوستان خواهد بود"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. بازی های کلاسیک و خاطره انگیز نینتندو را در مرورگر خود تجربه کنید
  2. چه زمانی اینترنت برای بشر رایگان خواهد شد؟
  3. با این اپلیکیشن برای روشن و خاموش کردن نمایشگر نیازی به دکمه پاور نخواهید داشت!
  4. اپلیکیشن ها اکنون از محتوای تلویزیونی محبوب تر هستند
Tweet اپلیکیشن Miitomo نینتندو، ابزاری برای چت با دوستان خواهد بود - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه