شاید برای بچه‌های امروز اینترنت وسیله‌ای ساده برای دست‌یابی به حجم عظیمی از اطلاعات با سرعت مناسب باشد، اما اگر 10 یا 15 سال پیش‌تر را نگاه کنیم همه‌چیز دگرگون می‌شود؛

شاید برای بچه‌های امروز اینترنت وسیله‌ای ساده برای دست‌یابی به حجم عظیمی از اطلاعات با سرعت مناسب باشد، اما اگر ۱۰ یا ۱۵ سال پیش‌تر را نگاه کنیم همه‌چیز دگرگون می‌شود؛ آن زمان‌ها که خبری از اینترنت ۴G نبود مردم بیش از ۳۰ ثانیه را باید منتظر می‌ماندند که تنها مودم به خط تلفن متصل شود، حتی اگر مشکلی پیش نمی‌آمد و اینترنت وصل می‌شد باز باید چند دقیقه صبر می‌کردید تا صفحه ساده گوگل باز شود.

شاید روزهای سختی استفاده از هرچیزی جزء خاطره‌انگیزترین روزهای زندگی افراد باشند، OldWeb.Today وب‌سایتی است که حکم یک ماشین زمان را برای شما دارد. توسط این وب‌سایت می‌توانید مروری بر وب‌سایت‌های قدیمی در مرورگرهای قدیمی داشته باشید؛ به‌عنوان مثال در زیر می‌تواند صفحه گوگل در سال ۲۰۰۱ را در مرورگر اینترنت اکسپلورر ۴٫۰٫۱ مشاهده کنید.

google-2001

البته این را نیز باید یادآور شوم که در این وب‌سایت سرعت اینترنت نیز مشابه اتصال با DialUp است و باید برای بازشدن وب‌سایت‌ها صبر کنیم. البته اگر دوست‌داشتید نسخه‌ای آرشیو از وب‌سایت‌های مختلف از بدو تولد تاکنون را مشاهده کنید می‌توانید از وب‌سایت archive.org استفاده کنید.

منبع: آی تی رسان

Share the post "با این وب‌سایت سفر در زمان را تجربه کنید"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. با Neave Strobe توهم را تجربه کنید !
  2. لباس های مجازی را با کینکت تجربه کنید
  3. افتتاح وب سایت رسمی مهناز افشار +عکس
  4. Angry Birds‌ را روی مرورگر خود تجربه کنید
Tweet با این وب‌سایت سفر در زمان را تجربه کنید - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه