WowWee با دنیای اسباب بازی‌های مبتنی بر تکنولوژی بیگانه نیست و سگ روباتیک ChiP، با چشم‌هایی از جنس LED سبز و آبی برای تعطیلات کریسمس یک محصول پرفروش به نظر می‌رسد.

وقتی که صحبت از سگ‌های روباتیک به میان می‌آید، به یاد سگ‌های دوست داشتنی Sony Aibo می‌افتیم، در حالی که Aibo، سالها پیش ساخته شده اما کمپانی WowWee یک سگ روباتیک جدید، به نام ChiP ساخته که خیلی هم جالب است.

WowWee با دنیای اسباب بازی‌های مبتنی بر تکنولوژی بیگانه نیست و سگ روباتیک ChiP، با چشم‌هایی از جنس LED سبز و آبی برای تعطیلات کریسمس یک محصول پرفروش به نظر می‌رسد.

سگ

کلمه (ChiP)، خلاصه (Home Inteligent Pet Canine) به معنی «سگ خانگی هوشمند» است و با فشار دادن یک دکمه می‌نشیند و اگر در یک اتاق باشید، از طریق بلوتوث دستورات شما را می‌فهمد؛ همچنین مثل سگ‌های واقعی، بازی برداشتن و آوردن چیزی را که پرت می‌کنید، دوست دارد. یک مچ بند هم برای یافتن و کنترل این سگ به شما کمک می‌کند؛ اگر این سگ کاری کرد که خوشتان آمد علامت لایک را روی مچ بند فشار دهید تا از خود واکنش نشان دهد.

این سگ توسط چرخ‌های منحصر به فردش بلند می‌شود و صداهای مخصوصی هم دارد. چرخ‌های این روبات چند جهته هستند و ChiP می‌تواند با آنها به هر طرفی برود. تاکنون صحبتی از قیمت این سگ به میان نیامده است، همچنین بسیاری از افراد این سگ روباتیک را به اندازه یک سگ واقعی دوست نخواهند داشت!

منبع: آی تی رسان

Share the post "با CHiP سگ رباتیک و هوشمند کمپانی WowWee آشنا شوید"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. سونی محصولی عجیب اما جالب را معرفی کرد، با لامپ بلوتوثی این کمپانی آشنا شوید!
  2. با جدیدترین اسپیکر بلوتوث کمپانی Ultimate Ears آشنا شوید
  3. اولین ساعت هوشمند بریل جهان معرفی شد: با Dots آشنا شوید!
  4. تهران، میزبان بزرگترین رویداد رباتیک غرب آسیاست
Tweet با CHiP سگ رباتیک و هوشمند کمپانی WowWee آشنا شوید - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه