به یک کامپیوترجدید نیاز دارید؟ سوال هایی که در ابتدا از خود بپرسید. فکر میکنم الان وقت به روز رسانی سخت افزار است، اول این راه هارا امتحان کنید. سرعت کامپیوتر من تا چه حد پایین است؟ حتی اگر یخبندان هم شده باشد برای عوض کردن دستگاه خود مجبور نیستید.حتی اگر مورد از طرف انتی […]

به یک کامپیوترجدید نیاز دارید؟ سوال هایی که در ابتدا از خود بپرسید.

فکر میکنم الان وقت به روز رسانی سخت افزار است، اول این راه هارا امتحان کنید.

به یک کامپیوتر جدید نیاز دارید؟سوال هایی که در ابتدا باید بپرسید.
سرعت کامپیوتر من تا چه حد پایین است؟
حتی اگر یخبندان هم شده باشد برای عوض کردن دستگاه خود مجبور نیستید.حتی اگر مورد از طرف انتی ویروس، مدیروظیفه،برنامه های دستگاه و یا هر قسمت دیگر باشد و یا حتی اگر باید حافظه دستگاه را اضافه یا خالی کنید.ما برای شما اظلاعاتی داریم که باعث سرعت بیشتر دستگاه شما می شود.

دستگاه من چند ساله هست؟
PCMag معتقد است که کامپیوترهای رو میزی مدت ۴ سال و لپتاپ ها حداکثر۲ سال بایدکار کنند. اگر با مدل قدیمی تر از این کار می کنید، ممکن است نیاز به ارتقا داشته باشد. هر زمان کمتر از این، احتمالا می توانید عمر دستگاه را با افزایش حافظه یا ارتقای سیستم طولانی کنید.

بودجه من چیست؟
دستگاه های الکترونیکی هرسال پیشرفت می کنند اما بهای انها رو به پایین هست.شما احتمالا می توانید با پول کمتر کامپیوتر بهتری بخرید تا اینکه برای کامپیوتر قدیمی خود خرج کنید. منبع هایی مثل The Wirecutter پیشنهادات کارشناسانه ای با توجه به قیمت می دهند.

ایا من به دستگاه های متعدد نیازمندم؟
شما ممکن است کامپیوتری بخواهید که مخصوص بازی یا کار باشد که در صورت وجود فایل های مازاد سرعت ان کم نشود. در ان مورد بودجه خود را تقسیم کنید و یک کامپیوتر رومیزی برای کار و یک تبلت برای بازی و بقیه کارها تهیه کنید.

تمام دستگاه های من باید باهم مرتبط باشند؟

به یک کامپیوتر جدید نیاز دارید؟سوال هایی که در ابتدا باید بپرسید.
شاید کمی واضح است اما با توجه به ارزش ان: اگر شما یه دستگاه iPhone یا iPad دارید، ممکن است به دنبال یک Mac برای نگه داشتن همه چیز در شرایط یکسان باشید.

به نقل از مجله Reader’s digest

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه