آژانس فضایی کانادا،‌ جلیقه‌ای را طراحی کرده است که هوشمند است و در راستای تسهیل نظارت بر وضعیت جسمانی فضانوردان بکار می‌رود. به گزارش فارس، آژانس فضایی کانادا جلیقه هوشمند بی‌سیم جهت تسهیل نظارت بر وضعیت جسمی فضانورد طراحی کرده است که در زمان واقعی اطلاعات را به تیم پزشکی پایگاه زمینی انتقال می‌دهد علاوه بر اطلاعات ضروری پزشکی می‌تواند وضعیت کاربر را اگر نیاز به مداخله و درمان داشته باشد را هشدار دهد.

جلیقه هوشمند مخصوص فضانوردان+تصاویر

اخبار علمی – جلیقه هوشمند مخصوص فضانوردان+تصاویر

آژانس فضایی کانادا،‌ جلیقه‌ای را طراحی کرده است که هوشمند است و در راستای تسهیل نظارت بر وضعیت جسمانی فضانوردان بکار می‌رود.

به گزارش فارس، آژانس فضایی کانادا جلیقه هوشمند بی‌سیم جهت تسهیل نظارت بر وضعیت جسمی فضانورد طراحی کرده است که در زمان واقعی اطلاعات را به تیم پزشکی پایگاه زمینی انتقال می‌دهد علاوه بر اطلاعات ضروری پزشکی می‌تواند وضعیت کاربر را اگر نیاز به مداخله و درمان داشته باشد را هشدار دهد.

 

جلیقه هوشمند مخصوص فضانوردان+تصاویر
«استروسکن» جلیقه‌ای همراه با یک پیشانی بند با چند سنسور جهت نظارت برعلائم حیاتی، سطح فعالیت، کیفیت خواب، اندازه‌گیری فشارخون، سطح اکسیژن خون، درجه حرارت پوست، ضربان قلب، نظارت بر تنفس طراحی شده است.

این جلیقه در قطب جنوب آزمایش شده و به اثبات رسیده و این آزمایش ثابت می‌کند این جلیقه هوشمند می‌تواند در زمین مفید باشد و قادر است از راه دور نظارت منظم بر وضعیت فضانورد داشته باشد.

 

جلیقه هوشمند مخصوص فضانوردان+تصاویر جلیقه هوشمند مخصوص فضانوردان+تصاویر جلیقه هوشمند مخصوص فضانوردان+تصاویر

اخبار علمی – فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه