این محصول جدید یک دوربین ۳۶۰ درجه است که از تمامی جهات فیلمبرداری می کند.

شرکت کره ای سامسونگ در کنگره جهانی موبایل که از ساعاتی دیگر در بارسلونا آغاز به کار می کند از محصولی جدید و البته خلاقانه رونمایی می کند که به عقیده کارشناسان جای خالی آن از مدتها پیش احساس می شد.

این محصول جدید یک دوربین ۳۶۰ درجه است که از تمامی جهات فیلمبرداری می کند. سامسونگ عنوان Gear ۳۶۰ را برای این نوآوری برگزیده است.

از مهمترین ویژگیهای این دوربین جدید می توان به ضد آب و گرد و غبار بودن آن اشاره کرد. این محصول جدید کمی کوچکتر از یک توپ بیسبال ابعاد دارد و جالب اینکه وزن آن تنها ۱۵۳ گرم است.

2005684

تولید جدید سامسونگ مجهز به دو تراشه تصویری CMOS دوربین های ۱۵ مگاپیکسلی در هر طرف آن است که می توانند ویدئوهای باکیفیت ۳۸۴۰ x ۱۹۲۰ MP۴ ثبت و ضبط کنند.

از دیگر ویژگیهای این فناوری جدید مجهز بودن آن به وای فای و بلوتوث داخلی است. بدین ترتیب کاربران می توانند آن را با برخی مدلهای خاص از تلفنهای همراه هوشمند سامسونگ از جمله مدلهای جدید یعنی Galaxy S۷ و S۷ edge همسان سازی کنند. در نتیجه ویدئوهای دو بعدی که تهیه می شود را می توان در همان لحظه تولید مشاهده کرد.

نکته جالب توجه دیگر این است که با استفاده از تلفن همراه جفت سازی شده می توان دوربین Gear ۳۶۰ را کنترل نمود.

محصول جدید سامسونگ از سه ماهه دوم سال جاری میلادی در برخی کشورهای از پیش تعیین شده به فروش خواهد رسید. البته هنوز قیمت این فناوری جدید اعلام نشده است.

منبع: مهر

Share the post "دگرگونی در تصویربرداری با دوربین ۳۶۰ درجه سامسونگ"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. تصویر محصول جدید سامسونگ لو رفت
  2. گلکسی جدید سامسونگ در راه است
  3. رونمایی از پنل‌های شفاف و آینه‌ای سامسونگ
  4. مشخصات محصول جدید سامسونگ فاش شد
Tweet دگرگونی در تصویربرداری با دوربین ۳۶۰ درجه سامسونگ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه