اما از آنجایی که دنیا در حال تغییر است و سرآمد همه این تغییرات، تحولات روز به روز تکنولوژی است، این روزها دیگر محدودیت های این چنینی رخت بربسته و از زندگی‌های امروزی کوچ کرده و رفته‌اند.

تا همین چند وقت پیش، زمانی‌که بنا بود اتاق نشیمن دکور شود یا چیدمان آن تغییر کند و یا به قول معروف دستی بر سر و گوش دکوراسیون قدیمی کشیده شود و فضا ظاهر تازه‌ای پیدا کند، یک موضوع معمولا تغییری نمی‌کرد.

تلویزیون همواره در نقطه کانونی قرار می‌گرفت؛ در مرکز. جایی که دقیقا مقابل مبلمان قرار بگیرد و تسلط دید را برای افرادی که مقابلش می‌نشینند، ممکن کند.

با این وصف دکور کردن فضاهایی که به لحاظ متراژ با محدودیت روبه رو بودند سخت می‌شد. حتی چیدمان مبلمان هم دربند همین محدودیت ها قرار می‌گرفت و آزادی عمل را برای خلق فضایی دلخواه، با دکوراسیون مورد نظر سلب می‌کرد.

اما از آنجایی که دنیا در حال تغییر است و سرآمد همه این تغییرات، تحولات روز به روز تکنولوژی است، این روزها دیگر محدودیت های این چنینی رخت بربسته و از زندگی‌های امروزی کوچ کرده و رفته‌اند.

سبک و سیاق زندگی جدید تحت تاثیر نوآوری های روزافزون‌، از مرز محدودیت‌ها عبور کرده است و حالا اگر قرار بر تغییر دکوراسیون باشد، همه چیز می‌تواند باب سلیقه خودتان پیش برود البته اگر تکنولوژی را در این مسیر پیشرفت همراهی کنید.

این روزها تلویزیون‌هایی به بازار آمده اند که دیگر از زاویه دید محدود در آنها خبر ی نیست. در واقع اگر اهل اخبار تکنولوژی باشید حتما تا به حال درباره تلویزیون‌های LG OLED شنیده‌اید. نسل جدید تلویزیون‌های این کمپانی محدودیت زاویه دید را از بین برده‌اند. معنی‌اش هم ساده است؛ شما دیگر محکوم به قرار دادن تلویزیون در نقطه کانونی نیستید و این هم مترادف است با دست باز شما برای دکور کردن اتاق تلویزیون یا اتاق نشیمن با هر شکل مبلمانی که دوست دارید. چون شما از هر زاویه ای بر تصویر تلویزیون‌های OLED مسلط هستید و تصاویر پایدار و باورنکردنی را شاهد خواهید بود.

سونی

حالا تفاوتی نمی کند طراحی فضای شما با مبلمان ال شکل باشد یا نیم ستی که کاناپه های تک نفره اش در دو طرف چپ و راست تلویزیون قرار بگیرند. شما برترین نمایشگر دنیا را در اختیار دارید که با زاویه دید کاملا وسیع ، کنتراست رنگی خارق العاده ای را پیش رویتان قرار می دهد. به هر حال آنچه که پیش روی شماست و دکوراسیون دلخواه را برایتان ممکن کرده نسل آینده تلویزیون هاست که فقط در LG OLED محقق شده است.

باریک بودن این تلویزیون باز هم به شما در خلوت کردن فضای مورد نظرتان کمک شایانی خواهد کرد. تلویزیونی که به باریکی کاغذ است قطعا می تواند به کمک صرفه جویی فضایی شما بیاید.

شما حتی می توانید از صندلی های راک استفاده کنید که قابلیت حرکت دادن آنها در فضای اتاق وجود دارد آن هم بدون اینکه تصویر برای شما نامانوس شود چون LG OLEDبرای ایجاد میدان دید طبیعی ، منحنی شده و از آنجایی که این صفحه نمایش منطبق بر انحنای چشم انسان طراحی شده ، تصاویر آن هم واقعی و راحت تر است به خصوص که یکی از ویژگی های آن ایجاد فاصله مستقیم از همه قسمت های صفحه به چشم است.

ضمن اینکه برای دیدن تصاویر سه بعدی ، به چیدمان مناسب برای این تلویزیون‌ها نیاز است اما این محدودیت در تلویزیون‌های LG OLED کاملا برطرف شده است.

با همه این تفاسیر، گوشه دنج خود را هر قسمت از اتاق که می خواهید، مهیا کنید. رو به روی تلویزیون روی مبل محبوب‌تان لم بدهید و بی دغدغه چشم به تصاویری بدوزید که رنگ همین زندگی واقعی خودتان است.

منبع: آی تی رسان

Share the post "رویای دکوراسیون دلخواه به واقعیت تبدیل شد!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. مدل دکوراسیون اتاق نوجوانان سال ۱۳۹۰
  2. دکوراسیون اتاق نشیمن ۲۰۱۳/ مدلهای جدید و شیک+عکس
  3. دکوراسیون و چیدمان اتاق کودک و نوجوان
  4. عکسهای دکوراسیون اتاق نهار خوری
Tweet رویای دکوراسیون دلخواه به واقعیت تبدیل شد! - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه