علیرغم محبوبیت بازی‌های کامپیوتری در کشور ما، هیچ‌گاه هواداری یک بازی برای ایرانی‌ها با خرید محصولات جانبی آن همراه نبوده است

علیرغم محبوبیت بازی‌های کامپیوتری در کشور ما، هیچ‌گاه هواداری یک بازی برای ایرانی‌ها با خرید محصولات جانبی آن همراه نبوده است و مواردی مانند عروسک‌های مدل که بر اساس شخصیت‌های یک بازی ساخته می‌شوند را در میان محصولات بازار مصرفی خود مشاهده نکرده‌ایم. این امر در بسیاری از نقاط جهان دقیقا با کشور ما به‌صورت ۱۸۰ درجه تفاوت دارد و هواداران حاضرند تا برای محصولات جانبی فرنچایز محبوب خود نیز دست به پرداخت هزینه‌های هنگفت بزنند.

شاید بازی‌های سری برادران سوپر ماریو و به‌خصوص نسخه اول آن بر روی کنسول NES که در ایران بانام میکرو شناخته می‌شود را بتوان مشهورترین بازی کامپیوتری در میان ایرانیان دانست. همه ما دورانی را به یاد داریم که حتی افراد بزرگ‌سال نیز جذب این بازی شده و به انجام آن مشغول بودند.

ITRESAN-9-94-4-2-450x393

اگر شما هم طرفدار بازی قارچ خود هستید، باید بدانید که محصول جانبی ساخته‌شده بر پایه این بازی محبوب، هزینه‌ای برابر با یک خودرو را برای شما در بر خواهد داشت. شرکت ساخت ساعت‌های لوکس رومین جروم (Romain Jerome) به‌تازگی از یک ساعت ویژه با تم بازی سوپر ماریو رونمایی کرده است که به مناسبت سی‌امین سالگرد تولد این لوله‌کش ایتالیایی (ماریو) طراحی‌شده است.

بدنه این ساعت ۴۶ میلی‌متری بوده و از جنس تیتانیوم ساخته‌شده است؛ همچنین ساختار پس‌زمینه جالبی دارد که یادآور نسخه اولیه این بازی با پیکسل‌های بسیار محدود است. البته امکانات خاصی بر روی این ساعت تعبیه نشده ولی قیمت آن به علت قابلیت کلکسیونی‌اش، بسیار بالا خواهد بود.

ITRESAN-9-94-4-3-412x450

حال اگر دوست دارید به سراغ این ساعت بروید، باید بدانید که برچسب قیمت قرار داده شده بر روی این محصول، رقم شگفت‌انگیز ۱۸ هزار و ۹۵۰ دلار است که با یک حساب سرانگشتی می‌توان آن را نزدیک به ۷۵ میلیون تومان دانست. حال انتخاب با شماست، وفاداری خود به این بازی را به عجیب‌ترین نحو نشان بدهید یا اینکه از این پول در راه دیگر (و به نظر شخصی من عاقلانه‌تر) بهره بگیرید.

منبع: آی تی رسان

Share the post "ساعتی ۷۵ میلیون تومانی با رنگ و بوی قارچ خور!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. هدیه دو میلیون تومانی به مبعلی
  2. دوخت پیراهن ۷۰ میلیون تومانی برای جذب دختران !! + عکس
  3. کاهش تولید زعفران/ افزایش یک میلیون تومانی قیمت
  4. کلاهبرداری ۹۰۰ میلیون تومانی زن رمال
Tweet ساعتی ۷۵ میلیون تومانی با رنگ و بوی قارچ خور! - تصویر 3
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه