در بیانیه خبری نوکیا که به‌تازگی منتشر شده است، این کمپانی از برنامه‌های خود جهت بازگشتی قدرتمندانه به دنیای تکنولوژی و ابزارها و محصولات جدید سخن گفته‌ است.

به‌نظر می‌رسد نوکیا تا زمانی‌که بتواند دوباره به دنیای تلفن‌های‌همراه بازگردد، قصد تولید محصولاتی جدید را دارد. طبق قراردداد این کمپانی با مایکروسافت، نوکیا اجازه تولید هیچ تلفن‌همراهی را با برند نوکیا تا سال ۲۰۱۶ ندارد. پس از عرضه اولین تبلت اندرویدی توسط نوکیا درسال گذشته حال این شرکت قصد دارد علاوه بر تلفن‌همراه محصولات دیگری نیز به‌بازار ارایه دهد که یک ابزار پوشیدنی نیز جزیی از آن‌ها خواهد بود.

در بیانیه خبری نوکیا که به‌تازگی منتشر شده است، این کمپانی از برنامه‌های خود جهت بازگشتی قدرتمندانه به دنیای تکنولوژی و ابزارها و محصولات جدید سخن گفته‌ است. از جمله زمینه‌هایی که نوکیا قصد دارد در آن فعالیت خود را شروع و یا قوت بخشد می‌توان به نرم‌افزار و خدمات مربوط به آن، زیرساخت‌های شبکه برای اپراتورهای مخابراتی و شرکت‌های دیگر، چند وسیله اینترنتی، گجت‌های حوزه سلامتی، محصولات چند‌رسانه‌ای، تلفن‌همراه و ابزارهای پوشیدنی و سایر ابزارهای الکتریکی اشاره‌ کرد.

به‌نظر شما منظور نوکیا از ابزارهای پوشیدنی چه‌ بوده‌ است؟ قطعا ساعت هوشمند نیز یکی از گزینه‌های ممکن است، خصوصا با خبرهای اخیر که فعالیت نوکیا را در حوزه توسعه اندروید نشان می‌دهند. البته ممکن است تنها با یک ابزار ساده جهت پالایش سلامت رو به رو باشیم. به نظر می‌رسد منظور نوکیا از وسایل اینترنتی، حضور در حوزه خانه‌های هوشمند و وسایل مربوط به‌ آن باشد.

نوکیا

نوکیا چند سال پیش یک ساعت‌ هوشمند را با نام Moonraker توسعه داده‌ بود، اما باتوجه به قرارداد این کمپانی با مایکروسافت پروژه نیمه‌ تمام ماند، حال باید منتظر ماند و دید آیا نوکیا با حضور دوباره می‌تواند امپراتوری پیشین را پایه‌گذاری کند؟!

منبع: آی تی رسان

Share the post "منتظر ساعت‌های هوشمند نوکیا باشید!"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. بازار کم رونق گجتهای پوشیدنی در ایران/ ساعت هوشمند طرفدار ندارد
  2. نوکیا سیستم عامل جدیدی برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها معرفی می‌کند
  3. اندروئید Wear در ساعت مچی هوشمند
  4. ساعت هوشمند اپل اواخر پاییز عرضه می شود
Tweet منتظر ساعت‌های هوشمند نوکیا باشید! - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه