نمایش جالب بدلکار فیلم جکی چان در تهران+عکس

بدلکار فیلم جکی چان

 

امیر بدری طراح صحنه های اکشن و بدلکاری کشورمان در خصوص جدیدترین فعالیتش گفت: جدیدا طراحی صحنه ای را بر عهده داشتم که یکی از بهترین بدلکاران هالیوود آن را در شهرک غرب تهران اجرا کرد .

نمایش جالب بدلکار فیلم جکی چان در تهران+عکس - تصویر 1

وی در ادامه افزود: این بدلکاری صحنه ای از واژگون کردن ماشینی بود که هم اکنون رکورد بیشترین ملق زدن در ایران را با سه دور و نیم شکست .

نمایش جالب بدلکار فیلم جکی چان در تهران+عکس - تصویر 2

طراح صحنه های اکشن کشورمان گفت: برای بدلکاری فیلم های هالیوود فاتیح اوگورلو به ایران آمد تا تجربه واژگون کردن ماشینی را که من طراحی آن را بر عهده داشتم، در ایران داشته باشد ، اوگورلو از مطرح ترین بدلکاران بین المللی می باشد که طراحی بخش ترکیه فیلم “جیمز باند” را بر عهده داشته و همچنین بدل بازیگرانی همچون کریستین بل ، اسکات آدکینز ، راسل کرو بوده و در آخرین فیلم جکی چان نیز به عنوان بدلکار حضور داشته است.

نمایش جالب بدلکار فیلم جکی چان در تهران+عکس - تصویر 3

بدری افزود: ما برای آماده سازی ماشین ١ هفته وقت گذاشتیم که تمام مسائل ایمنی را رعایت کنیم ،این کار برای تبادل کاری بین المللی بیشتر تیم ما انجام شد و امیدواریم بتوانیم خدمتی به صنعت سینمای کشورمان بکنیم .

وی خاطر نشان کرد : سال ها در حرفه بدلکاری مشغول به کار هستم و ٧ ماهی می شود که به صورت مستقل تیمی تشکیل داده ام و آخرین کارم حضور در یکی از فیلم های بین المللی ساخت کشور انگلستان به همراه ١١ نفر از هم گروهی های ایرانی ام بود


مطالب بیشتر در این مورد

ارشا اقدسی بدلکار ایرانی در فیلم هالیوودی کنار نیکلاس کیج

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه