بعد از تاخیرهای مکرر، کمپانی تایوانی سازنده هدست واقعیت مجازی وایو، اچ تی سی، اعلام کرد که عرضه تبلیغاتی هدست جدید در ماه فروردین (آپریل) انجام خواهد شد

بعد از تاخیرهای مکرر، کمپانی تایوانی سازنده هدست واقعیت مجازی وایو، اچ تی سی، اعلام کرد که عرضه تبلیغاتی هدست جدید در ماه فروردین (آپریل) انجام خواهد شد. این کمپانی هم چنین اعلام داشته که پیش از عرضه تبلیغاتی دستگاه، حدود ۷۰۰۰ کیت مخصوص توسعه دهندگان در سه ماه نخست سال آتی میلادی عرضه خواهد.

اچ تی سی پیش تر قصد داشت که عرضه هدست واقعیت مجازی خود در تا اواخر سال جاری میلادی کلید بزند، اما این تاریخ تغییر کرد و حالا دقیقا می دانیم که چه زمانی باید منتظر دستگاه وایو باشیم. با توجه به این خبر، می توان به صراحت گفت که تکنولوژی واقعیت مجازی هم چنان در مراحل نخست کار خود به سر می برد و ظاهرا حتی اچ تی سی هم نتوانست ساخت دستگاه خود را در زمان مقرر به اتمام رساند.

htc-vive

هدست واقعیت مجازی وایو، در حال حاضر در مرحله توسعه به سر می برد و دو کمپانی اچ تی سی و والو، غول صنعت بازی های ویدیویی و صاحب پلتفرم استیم، در ساخت آن نقش دارند. دستگاه مورد بحث، ممکن است هنگام عرضه با موانع و مشکلات زیادی مواجه شود؛ چرا که هدست هایی چون آکیلس ریفت، پلی استیشن و البته Gear VR سامسونگ، از جمله رقبای آن به شمار می روند.

در هر صورت باید دید که اچ تی سی و والو چه برنامه هایی برای هدست واقعیت مجازی جدید خود دارند. با اعلام رسمی تاریخ عرضه این هدست از سوی اچ تی سی، حالا می توان امیدوار بود که بالاخره بتوانیم در تاریخ تعیین شده، به هدست وایو دست یابیم و بیش از این با تاخیر مواجه نشویم.

 

منبع: دیجیاتو

Share the post "هدست واقعیت مجازی وایو اچ تی سی با تاخیر و در ماه فروردین عرضه می شود"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. هدست جدید برای علاقمندان به واقعیت مجازی
  2. آزمایشگاه های مایکروسافت در حال تست تکنولوژی های جدید برای واقعیت افزوده هستند
  3. عرضه سبک‌ترین هدست بلوتوث جبرا با طراحی خارق العاده در ایران
  4. کوچک‌ترین هدست بلوتوث دنیا را بشناسید!
Tweet هدست واقعیت مجازی وایو اچ تی سی با تاخیر و در ماه فروردین عرضه می شود - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه