اگر علاقه زیادی به گوشی دادن موسیقی با هدفون دارید، قطعا با این مشکل مواجه شده اید که هدفونتان با سایز گوش شما مطابقت نداشته و درنتیجه پس از دقایقی گوش دادن به موسیقی مجبور به خارج کردن هدفون شده اید.

اگر علاقه زیادی به گوشی دادن موسیقی با هدفون دارید، قطعا با این مشکل مواجه شده اید که هدفونتان با سایز گوش شما مطابقت نداشته و درنتیجه پس از دقایقی گوش دادن به موسیقی مجبور به خارج کردن هدفون شده اید. برخی از شرکتها در واکنش به این مشکل میتوانند بنا به درخواست شما، هدفونهایی را تولید کنند که به صورت خاص متناسب با اندازه گوش سفارشی شده اند. در هر حال این هدفونها قیمت بالایی دارند زیرا به تولید انبوه نرسیده و تنها برای نیاز شما طراحی شدهاند. علاوه بر این، چنین فرآیندی می‌تواند با توجه به نیاز برای مراجعه حضوری برای انجام ارزیابی‌های اولیه، زمان بر باشد و درنتیجه تعداد کاربرانی که سراغ چنین هدفون‌هایی می روند، بسیار محدود هستند.

در هر حال اگر نیاز به هدفون‌های سفارشی نسبتا ارزان قیمت و متناسب برای شما بسیار مهم باشد، می‌توانید به سراغ هدفون‌های جدید Revols بروید. هدفون های Revols که در حال حاضر برای جذب سرمایه اولیه در وب سایت کیک استارتر قرار گرفته‌اند، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند تنها در عرض چند دقیقه با قالب گوش شما مطابقت پیدا کنند.

هدفون

نحوه کار با این هدفون‌ها بسیار ساده است. بخش مورد نظر از این هدفون که با داخل گوش افراد در تماس است، از جنس لاستیک نرم و قابل انعطاف ساخته شده است. کاربر این هدفون را در گوش خود قرار داده و پس از اینکه لاستیک خود را با شکل طبیعی گوش منطبق کرد، هدفون را با اپلیکیشن مربوطه در گوشی هوشمند خود ست کرده و دکمه مربوطه را فشار می‌دهد. در مرحله آخر یک سیگنال الکتریکی به هدفون‌ها ارسال شده و موجب سخت شدن هدفون می‌شود. به این ترتیب هدفون تنها در عرض چند دقیقه، دقیقا مطابق با گوش شما شکل می‌گیرد.

این هدفون‌ها به صورت بی سیم طراحی شده‌اند و به گفته شرکت تولیدکننده تا ۸ ساعت دوام می آورند. علاوه بر این کاربران می‌توانند طول عمر این هدفون‌ها را با استفاده از یک باتری کلیپسی افزایش دهند.

منبع: تک شات

Share the post "هدفونی که خود را با شکل طبیعی گوش شما مطابقت می‌دهد"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. هدفون بی‌سیم+تصاویر
  2. هدفون بهداشتی و قابل شست‌وشو+تصاویر
  3. روبالشی که در آن هدفون تعبیه شده !
  4. گوش دادن به موسیقی با هدفون از فاصله ۱۰ متری
Tweet هدفونی که خود را با شکل طبیعی گوش شما مطابقت می‌دهد - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه