گفته می شود اپلیکیشن محبوب اینستاگرام مشغول آزمایش قابلیت جدیدی است که با استفاده از آن کاربران می توانند از اینکه کسی آنها را Follow Back کرده است یا نه.

گفته می شود اپلیکیشن محبوب اینستاگرام مشغول آزمایش قابلیت جدیدی است که با استفاده از آن کاربران می توانند از اینکه کسی آنها را Follow Back کرده است یا نه.

اینستاگرام

تا کنون در نتایج جستجوی اینستاگرام، در مقابل نام افراد پیامی مشاهده میشد که نشان می داد شما آن شخص را دنبال یا به اصطلاح Follow می کنید. حالا این اپلیکیشن پیام جدیدی را به نتایج جستجو اضافه خواهد کرد که به کاربر اطلاع می دهد آیا این روند دو طرفه است و طرف مقابل هم شما را فالو می کند یا خیر.
این ویژگی با جستجو در بخش People نمایش داده می شود. با تایپ کردن یک اسم، همانند قبل اسامی نمایش داده می شوند ولی در کنار آنها وضعیت ارتباط دو طرف در اینستاگرام نیز نمایش داده می شود.
در حال حاضر تنها راه برای اطلاع از اینکه آیا کسی ما را فالو می کند این است که به فهرست Follower هامراجعه کنیم و کل فهرست را از بالا تا پایین چک کنیم.
اینستاگرام اعلام کرده که این قابلیت در مرحله آزمایش قرار دارد و همه کاربران به آن دسترسی ندارند.
اخیراً اپلیکیشن اینستاگرام هیچ به روزرسانی دریافت نکرده است . در نتیجه ممکن است بدون اینکه مطلع باشید این قابلیت را در مرحله آزمایشی دریافت کرده باشید. پس بد نیست سری به بخش People بزنید و ببینید این قابلیت را دریافت کرده اید یا نه. اینستاگرام هیچ برنامه ای برای نحوه انتخاب کاربران در مرحله آزمایشی اعلام نکرده است.
یکی از سخنگویان اینستاگرام گفته است که اینستاگرام همواره در حال آزمایش تجربه های جدید برای کاربران خود است و در صورت موفقیت آمیز بودن ویژگی در مرحله آزمایش، به زودی در دسترس تمامی کاربران قرار می گیرد.

منبع: برترین ها

Share the post "ویژگی جدید اینستاگرام در راه است"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. قابلیت جدید اینستاگرام برای کاربران اندرویدی
  2. نسخه جدید اینستاگرام برای گوشی‌های هوشمند با تغییری جالب منتشر شد
  3. اطلاعات نیم میلیون کاربر اینستاگرام به سرقت رفت
  4. اپلیکیشن جدیدی که جایگزین اینستاگرام می شود
Tweet ویژگی جدید اینستاگرام در راه است - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه