شاید عده ای تصور کنند که پهپادهای مجهز به دوربین های با کیفیت هنوز بازار خود را نیافته اند و کسی آنها را نمی شناسد، اما محصول کمپانی Lily آمده تا آنها را متوجه اشتباهشان سازد

شاید عده ای تصور کنند که پهپادهای مجهز به دوربین های با کیفیت هنوز بازار خود را نیافته اند و کسی آنها را نمی شناسد، اما محصول کمپانی Lily آمده تا آنها را متوجه اشتباهشان سازد. این شرکت تولید کننده ربات، اخیراً اعلام داشته که پیش فروش پهپاد حدود ۳۴ میلیون دلار را به حساب های آنان روانه کرده است. بنا بر این گزارش، شرکت مورد بحث در این مدت ۶۰ هزار سفارش برای محصول خود دریافت نموده است.

این رقم شاید در برابر فروش تلفن های هوشمند اندکی بیش از هیچ باشد، اما برای شاخه تازه وارد پهپادهای هوشمند با قابلیت تصویربرداری، که هنوز هم برای بسیاری ناشناخته است، رکورد خوبی محسوب می شود. جالب تر این که بخش اعظم خریداران پیش از این تجربه خرید هیچ پهپادی را نداشته اند.

پهپاد

این میزان درآمد در این ایام بسیار به کار Lily Robotics خواهد آمد. آنها توزیع پهپاد های خود را از ماه فوریه تا تابستان به تعویق انداخته اند تا بهبودهایی در نرم افزار و سخت افزار آن ایجاد نمایند، گرچه مدیران نمی توانند تا زمان عرضه محصولشان به آن ۳۴ میلیون دلار دست بزنند.

البته هنوز نمی توان در مورد میزان موفقیت و استقبال عموم نسبت به پهپادهای مجهز به دوربین های با کیفیت، با قاطعیت اظهار نظر کرد. شاید قدم اول در این راه خوش قولی سازنده و کم و عیب و نقص بودن محصولشان باشد.

 

منبع: دیجیاتو

Share the post "پهپاد شرکت Lily با استقبال بی نظیر خریداران رو به رو شد"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. پرواز شبانه‌روزی پهپادهای سپاه در شرق و غرب کشور/ ساخت پهپاد رزمی جدید در نیروی زمینی سپاه
  2. ساخت پهپاد شناسایی با قابلیت یک ساعت پرواز مداوم در کشور
  3. محققان توانستند خون را از طریق پهپاد منتقل کنند!
  4. جزئیات جدید از پهپاد ساقط شده صهیونیستی
Tweet پهپاد شرکت Lily با استقبال بی نظیر خریداران رو به رو شد - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه