مشتاقان و علاقه مندان به بازی های ویدیویی می دانند که قدرت تلفن های هوشمند و تبلت ها به قدر کافی افزایش یافته تا قابلیت اجرای گرافیک سه بعدی پیشرفته را داشته باشند

مشتاقان و علاقه مندان به بازی های ویدیویی می دانند که قدرت تلفن های هوشمند و تبلت ها به قدر کافی افزایش یافته تا قابلیت اجرای گرافیک سه بعدی پیشرفته را داشته باشند؛ عناوینی که گرافیک شان با بازی های پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ تفاوت چندانی ندارد.

اما دنیای سخت افزار روز به روز در حال پیشرفت است و سقفی برای آن در نظر گرفته نشده. کمپانی ARM که به سبب تولید چیپ های پیشرفته و قدرتمند شهرت دارد اخیرا ادعای تعجب برانگیزی داشته.

نیزار رمدان از این شرکت در کنفرانس Casual Connect واقع در آمستردام گفت تا دو سال دیگر، چیپ های قدرتمندی با همکاری انویدیا، سامسونگ و TI خواهند ساخت که توانایی برابری با بازی های دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان را دارد.

بازی

نمایش جلوه های تصویری را که کنار بگذاریم، دستگاه های همراه و خصوصا اسمارتفون ها هیچ گاه نمی توانند به اندازه کنسول های اختصاصی بازی در ارائه تجربه سرگرمی موفق باشند. نمایشگر کوچک، عمر باتری اندک، کنترل اندک روی نمایشگر و جامعه هدفی که عمدتا به بازی های ساده عادت کرده اند از مشکلات اصلی موبایل گیمینگ برای کاربران حرفه ای محسوب می شود.

با این حال، پیشرفت های فناوری در این حوزه، می تواند سهم ۳۰ میلیارد دلاری بازار موبایل را طی سال های آتی افزایش دهد و حتی موجب شکل گیری بازار واقعیت مجازی در سطحی بالاتر نیز گردد. Digi Capital پیش بینی کرده که واقعیت مجازی تا سال ۲۰۲۰، ارزشی معادل ۱۵ میلیارد دلار خواهد داشت و موبایل ها یکی از دروازه های ورودی به واقعیت مجازی هستند.

 

منبع: دیجیاتو

Share the post "کمپانی ARM می گوید گرافیک بازی های موبایل تا دو سال دیگر به پلی استیشن ۴ می رسد"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. پلی استیشن ۴ در حال پیشی گرفتن از پرفروش ترین کنسول تاریخ است
  2. بازی موبایل Spot It به صورت جاوا برای موبایل – بازی جدید
  3. مجموعه ۳۰ عکس زمینه موبایل با گرافیک HD در سایز ۳۶۰×۶۴۰
  4. سه وسیله که بازی با پلی استیشن ۴ را جذاب‌تر می‌کند
Tweet کمپانی ARM می گوید گرافیک بازی های موبایل تا دو سال دیگر به پلی استیشن ۴ می رسد - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه